.: Demonic High - Szerepjáték :.
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Navigation.^^





 
Idő

Napszak: Délután
Holdállás: félhold
Időjárás: Suliba majd akkor kell menni, ha azt írom ki, hogy TANÍTÁS ELKEZDŐDÖTT.De kezdejetek vissza felé jönni xD Kicsit melegebb van, a Nap erősebben süt.Sehol se várható a mai napon csapadék, de erős szél lesz északon és keleten.

 
Rólunk. :D

Ha a neveinkre kattintasz, akkor egy kis leirást találsz rólunk, valamint rajzokat, saját sztorikat ilyesmiket, szerintem érdemes körülnézni. :D
Mi mozgatjuk a tanárokat, a Destiny Moon diákjait és a KM karaktereket is, akik adatlapját az alábbi képre kattintva találod meg :D


 
Leírások
 
Elite





anime_brown_haired_girl_by_aerionroa.jpg 

 
Számláló
Indulás: 2006-12-17
 
Hierarhiák

 

 

 

Let the Game Begin...<3
Fórumok : Földszint és Alagsor - Hálókörletek : 18. szoba - Sennah Black (ReName) Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Loligirl

2011.08.28. 18:34 -

.

[92-73] [72-53] [52-33] [32-13] [12-1]

ReName Előzmény | 2011.09.21. 21:56 - #72

Nézzek a tantobára majd hozzábujok édesen és tüsszentek megint...

Ennek örülök... nem szeretném ha kihasználnának megint az emberek...


Loligirl Előzmény | 2011.09.21. 21:51 - #71

- Dehogy is - fekszek mellé és végigsimítok az arcán.
- Nyugodj meg, sose tennék ilyet.Ha valaki tetszik, akkor tetszik.És kitartok mellette.Ha játékszer lennél, akkor már rég letepertelek volna - jegyzem meg egy cinikus mosoly kíséretében.


ReName Előzmény | 2011.09.21. 21:48 - #70

Nézzek Tantobára majd tüsszentek egyet ennek örömére hátra is dölök mert kicsit megszédültem hirtelen...nézzek a tantobára...

-Ugye én nem egy játékszer vagyok a tantobá számára?


Loligirl Előzmény | 2011.09.21. 21:45 - #69

- Ugyan.... - mondom, majd újra megcsókolom.
- Nincsen semmi baj.Sőt, én örülök neki - mosolyodok el.
- Így még nagyobb kedvvel alszok veled - nyomok egy puszit az arcára, miközben a hátát simogatom.


ReName Előzmény | 2011.09.21. 21:42 - #68

Totálvörös lettem amennyire csak tudtam lenni... közbe édesen néztem a tantobára...

-Hát...hááát....

és ennyit tudtam csak mondani... teljesen zavarba voltam...pedig én csokoltam meg xD


Loligirl Előzmény | 2011.09.21. 21:40 - #67

A csóktól hirtelen meglepődök, de aztán hozzábújok ReName-hez és átdugom a nyelvem a szájába.Aztán végülis elengedem és magamhoz ölelem, majd a szemébe nézek.
- Édes vagy.Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar megteszed... - mosolyodok el kajánul.


ReName Előzmény | 2011.09.21. 21:37 - #66

Nézzek egy darabig a tantobára majd hirtelen felülök és egy csokot adok neki... még magam is meglepödtem h. ilyet tettem tényleg... gondolatba már megtettem vagy fél órája erre most..tényleg megtetem...


Loligirl Előzmény | 2011.09.21. 21:27 - #65

- Áh, hidd el, így éjszaka ráérek - mosolyodok el.
- Úgyhogy maradok.Lenne kedved még valamihez? - kérdezem. Kitudja, talán egy esti séta.....


ReName Előzmény | 2011.09.21. 21:23 - #64

Nézzek édesen majd halkan elkezdek suttogni.. -Ha szeretne tantobá mert ha nem ér rá én megértem ^^-  Nagyon kawain mondom közbe nyujtozok egyet.... Aztán fel is ülök..


Loligirl Előzmény | 2011.09.21. 21:18 - #63

Leülök az ágyra ReName mellé.
- Nos akkor maradjak itt éjjel? - kérdezem, majd szemmel végigmérem a mellettem fekvő lányt. Ígéretes, bizony bizony... mosolyodok el önkénytelenül.


ReName Előzmény | 2011.09.21. 20:56 - #62

Nézzek édesen majd a tantobá után megyek,. Lassan visszaérünk a szobámba majd mikor benyitok egyenesen az ágyra dölök. Közbe még zavarba vagyok kicsit...


Loligirl Előzmény | 2011.09.13. 14:07 - #61

- Ugyan.Mindent a diákokért - vigyorodok el és elindulok.

Folyt. köv.: Étterem


ReName Előzmény | 2011.09.12. 21:54 - #60

Nézzek majd elökeresek egy nagyon édes felsőt... szép lila szinü amit fel is veszek egyből majd megindulok a tantobá után

-nyuh ^^ köszönöm cépen ^^


Loligirl Előzmény | 2011.09.12. 21:50 - #59

- Ha éhes vagy menjünk - állok fel és elindulok az ajtó felé.
- Hozz egy pulóvert, mert hideg van - mosolyodok el.


ReName Előzmény | 2011.09.12. 21:48 - #58

korog egyet a hasam amin elégé meglepödten...

-O.o pedig 3 órája ettem egy sportszeletet ..... - Nézzek édesen a pocikámra majd tüsszentek egyet... Ezután felnézek tantobára...

-nemistudom....


Loligirl Előzmény | 2011.09.12. 21:40 - #57

- A rajz és a zene jó dolog - nézek körbe a szobán.
- Nos...Biztos nem vagy éhes? - kérdezem.
- Ha akarod elviszlek enni...Kocsival vagyok.


ReName Előzmény | 2011.09.12. 21:19 - #56

-nyuuuuh én vcsak utaztam végig... é...és zenét halgatam meg rajzoltam... 

mosolgok édesen


Loligirl Előzmény | 2011.09.12. 21:12 - #55

- Rendben, meggyőzél - simogatom meg a fejét.
- Hát tudod én egésznap talpon voltam, rendezgettük a gimnáziumot, meg hasonlók... - mosolyodok el.


ReName Előzmény | 2011.09.12. 20:57 - #54

-Tantobá ha szépen kérem marad? Sennah fé legyedül T_T 

Mondom édesen majd kicsit könnyes szemekkel nézzek fel.

-én mnem vagyok álmos...


Loligirl Előzmény | 2011.09.12. 20:26 - #53

- Meg kéne mondanod....Kezdek álmosodni - simogatom meg a hátát.
- De ahogy neked jó - mosolyodok el.


[92-73] [72-53] [52-33] [32-13] [12-1]

 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom