.: Demonic High - Szerepjáték :.
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Navigation.^^





 
Idő

Napszak: Délután
Holdállás: félhold
Időjárás: Suliba majd akkor kell menni, ha azt írom ki, hogy TANÍTÁS ELKEZDŐDÖTT.De kezdejetek vissza felé jönni xD Kicsit melegebb van, a Nap erősebben süt.Sehol se várható a mai napon csapadék, de erős szél lesz északon és keleten.

 
Rólunk. :D

Ha a neveinkre kattintasz, akkor egy kis leirást találsz rólunk, valamint rajzokat, saját sztorikat ilyesmiket, szerintem érdemes körülnézni. :D
Mi mozgatjuk a tanárokat, a Destiny Moon diákjait és a KM karaktereket is, akik adatlapját az alábbi képre kattintva találod meg :D


 
Leírások
 
Elite





anime_brown_haired_girl_by_aerionroa.jpg 

 
Számláló
Indulás: 2006-12-17
 
Hierarhiák

 

 

 

Let the Game Begin...<3
Fórumok : A kastély környéke : Folyópart Fórumok: 
Témaindító hozzászólás
Noncsy

2011.07.31. 12:17 -

[64-45] [44-25] [24-5] [4-1]

ReName Előzmény | 2011.09.23. 20:22 - #44

Nézzek magam elé majd ugy döntök hogy lesétálok a folyópartra... Ugyis unatkoztam. Igy hát fogtam a fegyvereim és eltetetm madj meg is indultam. Nagyjából 10 perc kellet mire leértem . Megálltam és nézelödni kezdtem.


Loligirl Előzmény | 2011.09.11. 14:59 - #43

Kellett egy hely ahol egyedül lehetek.Leültem a homokba és újra zokogni kezdtem. Miért....? Miért....? Szeretem...Nagyon. De a közelébe se tudok kerülni. Fel kellene adnom? Nem...Nem hiszem. De mégis...Mindegy.Már van barátnője.Elég! gondoltam és teljesen belelovaltam magam a sírásba. Most mi legyen? Mindent feltettem a cél érdekében? VALAKI MONDJA MÁR MEG MIT TEGYEK! 
Nem érdekelt ha bajba kerülhetek, mert egyedül lófrálok éjjel.Ennél már minden jobb....


Loligirl Előzmény | 2011.09.11. 12:43 - #42

Sötét volt, de tök jól éreztem magam.A hideg szél felkavarta a folyó vizét, és elmosta a hold tükörképét.Elmosolyodtam.
- Na mivan? Mi olyan vicces? - kérdezett értelenül Spitz.
- Semmi - mondtam.
- Csak úgy érzem, hogy az elkövetkezendő időben elég sok időt fogok itt tölteni - mosolyodok el újra.

Folyt.köv. Udvar


omen1998 Előzmény | 2011.09.04. 12:32 - #41

Megint repültünk egyet és megint jól éreztem magam vele.

/folyt.köv.:3.szoba/


Shichi-kun Előzmény | 2011.09.04. 12:28 - #40

Széttártam a szárnyaim és már repültünk is.

/folyt.köv.:3.szoba/


omen1998 Előzmény | 2011.09.04. 12:22 - #39

-Eh?-mondtam mikor felkapott Alexander.-Nem is hideg a víz!-vágtam oda és akkor inkább megadtam magam.-Na jó menjünk fel a szobádba ha annyira szeretnéd...-mondtam és felvettem a köpenyem a földről.


Shichi-kun Előzmény | 2011.09.04. 12:17 - #38

-Nah azt nemhagyom.-felkaptam Joulut és kivittem a vízböl.Ráadtam a kabátom és megkérdeztem-Nem megyünk inkább a szobámba megszáradni?-


omen1998 Előzmény | 2011.09.04. 12:12 - #37

Durcás arckifejezésre váltottam.-Akkor ha annyira jó a vízben bemegyek én is.-és már kezdtem a kis köpenyem kioldani.Ledobtam a földre a köpenyt és ruhástól belementem.Nagyon hideg volt a víz de nem érdekelt és is odamentem.


Shichi-kun Előzmény | 2011.09.04. 12:08 - #36

-Nemszámít.Jó a vízben.-mondtam önfejüen.


omen1998 Előzmény | 2011.09.04. 09:31 - #35

Futottam de meg kellett állnom kifújni magamból a levegőt.Mire odaértem Alexander a vírben ült.odamentem egy kicsit a vízhez hogy megnézzem milyen a hőmérséklete.Eléggé hideg volt ráadásul este van már.-Gyere ki a vízből még megfázol!-mondtam aggódóan.Féltettem egy kicsit...nagyon!


Shichi-kun Előzmény | 2011.09.04. 01:29 - #34

Leszálltam és levettem a trikóm.Lassan bementem a folyóba.A víz hideg volt,de az se zavart.Leüldem a vízben és mélyen elgondolkodtam.


Kitsune14 Előzmény | 2011.08.17. 16:00 - #33

-Hát akkor iduljunk-majd én is felszálltam az égbe és követtem Alexandert.


Shichi-kun Előzmény | 2011.08.17. 15:56 - #32

-Jólvan menjünk vissza.- lassan szétnyitottam a szárnyaim.-Indulhatunk?- és rápillantottam Angelára aki már a seprüjén ült és fel is szálltam.

/folyt.köv.:a város felé vezetö betonút/


Kitsune14 Előzmény | 2011.08.17. 15:47 - #31

-Azt hallottam hogy az igazgató késni szokott...-mondtam majd felvettem a seprűmet.-De attól megnézhetjük nem?-és szupercukin mosolyogtam megint.

Láttam hogy Alexander sír...Ez talán nagyobb bánat nekem mint neki,mert én soha se szerettem látni hogy más sír.


Shichi-kun Előzmény | 2011.08.17. 15:42 - #30

-Nem kezdödik még véletlenül a tanítás?Szerintem meg kéne néznünk.- mondtam mikozben a zsebórámra pillantottam.-Megkéne kersnünk a többieket is-


Kitsune14 Előzmény | 2011.08.17. 15:40 - #29

Máris jobban éreztem magam mert jót tettem egy személynek.-Jaj ugyan semmiség.Ehehe...-majd én is újra mosolyogtam.Hiszen ki ne mosolyogna ha látja egy másik ember mosolyát?


Shichi-kun Előzmény | 2011.08.17. 15:36 - #28

-Jól...- csak ennyi hagyta el a szám,de a szivem máris hevesebben kezdett verni.Felemeltem a fejem és letöröltem a könnyeim.-Köszi Angela-és újból elkezdtem mosolyogni.


Kitsune14 Előzmény | 2011.08.17. 15:31 - #27

-Nem hagyhatlak sírni!-és elkezdtem gondolkodni hogy mit tegyek...A lehetőségek tárháza bő volt számomra de nem tudtam választani.Aztán megmakacsoltam magam,odamentem hozzá és megöleltem.-Ez egy baráti ölelés! Remélem hogy jól esik most.-azután eleresztettem és visszamentem a helyemre.


Shichi-kun Előzmény | 2011.08.17. 15:26 - #26

-Igaz régen volt de az emlékek megmaradtak.- halkan elkezdtem sírni.-Most inkább hagyj,nemvagyok beszámítható állapotban-


Drienne91 Előzmény | 2011.08.17. 15:18 - #25

-Hát az régen volt!Az már a múlté!-és megsimogattam a hátát hogy jobban érezze magát.-Látod ezért kell neked egy barát.-és megint rámosolyogtam.

Nem képes önmagának beismerni hogy szüksége van egy barátra....gondoltam.


[64-45] [44-25] [24-5] [4-1]

 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom